technológus

    Fordítástechnológus

    munkakörbe az alábbi feltételekkel:

    Fő feladatok:

    • A fordítási projektek technikai előkészítése: segédanyagok és a megrendelt fájlok előkészítése CAT-eszközben való fordításra (elemzés, fordítói csomag összeállítása a fordító munkáját segítő erőforrásokkal, szegmentálás, zárolás, előfordítás stb.).
    • Szerveres projekt létrehozása az előszerkesztett fájllal az előzetesen meghatározott projektsablon alapján.
    • Referenciaszövegek párhuzamosítása.
    • A fordítók/lektorok és a terminológus csapat munkájának támogatása.
    • Utólagos minőség-ellenőrzés.
    • A fordítás/lektorálás utáni technikai utómunkálatok (importálás, címkézés).
    • Terminológiai adatbázisok és fordítási memóriák létrehozása, karbantartása.

    Mit kérünk?

    • Fordítástámogató (elsősorban Trados Studio) szoftverek mindennapi használatában szerzett jártasság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Precíz munkavégzés, önállóság, terhelhetőség
    • Legalább középfokú végzettség
    • Középfokú angol nyelvismeret
    • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete

    Előnyt jelent:

    • MemoQ ismerete
    • Abbyy FineReader program ismerete
    • Hasonló területen (fordítóirodában) szerzett min. 1-2 éves szakmai tapasztalat
    • Fordítói előképzettség/tapasztalat
    • Felsőfokú végzettség
    • Nyitottság az új fordításszakmai technológiákra, trendekre

    Amit kínálunk:

    • Nagy múltú, stabil hátterű cég
    • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció
    • Teljes körű szakmai támogatás
    • Kellemes munkahelyi környezet, összetartó csapat
    • Fiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakör
    • Fejlődési lehetőség (belső képzések), tréningek
    • Stabilitás, tervezhetőség

    A jelentkezéshez csatolni kell:

    • Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens

    Jelentkezni lehet a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

    Megszakítás