
Mondják, az EGO olyan, mint egy vadló, ha sikerül megszelídíteni, akkor szolgálni fog, és messzire jutsz vele, de betörni erőszakkal nem lehet… Az én lovam jelenleg egy szakadék felé vágtat, és a kengyelbe akadt lábamnál fogva húz maga után…
Küldd tovább barátaidnak!



