Kovács Kati Jubileumi Nagykoncert

    INFO

    Nem gondolnánk, hogy Kovács Kati koncertjei elé lehet még írni egyáltalán olyat, amit még nem írtak le róla.
    Lehet-e olyat írni, ami még jobban felkelti a nagyérdemű érdeklődését iránta?
    Nem.

    Elég csak közzétenni, hogy Kovács Kati koncert ekkor és ekkor, itt és itt.
    Ez a név bárhol, bármikor „eladja” magát, mozdulnak a helyi-, az országban máshol-, vagy külföldön élő rajongók, hogy ott legyenek ezeken a koncerteken, megélve egy olyan több generációs közösségi élményt, amit csak ő tud úgy és odavarázsolni.
    És ő minden egyes alkalommal külön – külön készül ezekre a varázslatokra.
    Elsőként érkezik a helyszínre – új ruhákkal, új cipőkkel, új ötletekkel áll elő és alig eszik, alig iszik, mert ennyi évnyi rutin után is izgul – és utoljára távozik, mert azokat, akik érte jöttek el, ki kell „szolgálni”. Nem csak a színpadról, hanem azon kívül is: pár kedves szó, aláírás, közös fotó.
    Most, hogy immár a második jubileumi turnéját szervezhetjük – a számokat most hagyjuk, úgyis mindenki tudja, de egy hölgy esetében elegánsan mellőzhető – két érzés dúl bennünk.
    Az egyik az az ámulaté, hogy mekkora energiával, eleganciával és hanggal és nem utolsósorban humorral áll – a színvonalból semmit nem engedve – évtizedek óta a színpadon.
    A másik a megtiszteltetés.
    Megtiszteltetés, hogy részesei lehetünk ennek az ünnepnek.
    Tiszteljék és ünnepeljék Önök is!

    Jegyek az Aba-Novák Agóra jegypénztárában és a gag.jegy.hu oldalon válthatók.

    Küldd tovább barátaidnak!
    További információ
      Megszakítás